Rühmatreeningud

NET spordihallis leiavad endale meelepärase treeningu ka need, kes soovivad lisaks  reketi- ja pallimängudele üldkehalist treeningut. Näiteks on meil väike rühmatreeningute saal, kus toimuvad lõõgastavad joogatunnid, pingutust pakkuv pilates või ÜKE treeningud. Treeningutest osavõtt treeningpääsme alusel. Esmakordselt külastusel pakume treeningutel osalemiseks ka proovipääset 5€ treeningu kohta. 

Vali endale sobiv rühmatreening:

Meie hubases stuudios saab igal E, K ja R hommikul kell 9.00 päeva alustada lõõgastava joogatreeninguga. Samuti toimuvad joogad T kell 17.30. 

Joogatreeninguid viib läbi Herle Laidvee. Oma jooga tundides aitab Herle igapäevamured selja taha jätta ning enese sisse vaadates oma keha ja vaimu tasakaalustada. Palju pannakse rõhku hingamisele ning järk-järgult joogapoosides sügavuse ja stabiilsuse otsimisele. 

herle

Üldfüüsilise ettevalmistuse treening, mille peamiseks eesmärgiks on arendada jõudu.  Seda nii oma keha raskusega treenides kui ka jõusaali vahendeid kasutades. ÜKE treeningud toimuvad N kell 17.30. 

ÜKE treeninguid viib läbi Krete Junson. Krete on mitmekülgse taustaga treener, kellele meeldib aidata inimestel füüsilist vormi nende igapäevategemisteks parimas vormis hoida. Olgu selleks mõne spordiala harrastamine, seljavalu vabalt kontoritöö tegemine või pikalt jalgadel olemine – ÜKE treening tuleb kõigile kasuks. 

krete

Oled alustanud padeli, rannatennise või rannavolle mängimisega ja soovid oma füüsilise vormi järgmisele tasemele viia? Jõusaal tundub hirmutav paik ja sa pole päris kindel, missugused harjutused sulle kasulikud oleksid?

Minigrupitrenn on spetsiaalne lisatreening pallimänguseltskondadele (4-8in). Trennis keskendume keha terviklikule arendamisele läbi erinevate harjutuste ja vahendite: sangpommid, kangid, topispallid, keharaskusega harjutused, hüped ja jooksud. Treening sobib neile, kes soovivad treenida väiksemas grupis, saades seejuures siiski personaalset lähenemist.

Soovite end proovile panna ja õppida uusi harjutusi? Soovite arendada kehalisi võimeid, mis aitavad Teil ka palliplatsil sooritusvõimet parandada? 

Võta meiega ühendust ja lepime Teie seltskonnale sobiva trenniaja kokku! Ühe minigrupitreeningu hind on 60€.  

Minigrupitreeningu treeneriteks on Rasmus Kala, Krete Junson, Kevin Liivak, Andre Machado või Allar Pähn. 

Toetajad

Scroll to Top