Rühmatreeningud

NET spordihallis leiavad endale meelepärase treeningu ka need, kes soovivad lisaks  reketi- ja pallimängudele üldkehalist treeningut. Näiteks on meil väike rühmatreeningute saal, kus toimuvad lõõgastavad joogatunnid, pingutust pakkuv pilates või ÜKE treeningud. Treeningutest osavõtt treeningpääsme alusel. Esmakordselt külastusel pakume treeningutel osalemiseks ka proovipääset 5€ treeningu kohta. 

Vali endale sobiv rühmatreening:

Meie hubases stuudios saab igal E, K ja R hommikul kell 9.00 päeva alustada lõõgastava joogatreeninguga. Samuti toimuvad joogad T kell 17.30. 

Joogatreeninguid viib läbi Herle Laidvee. Oma jooga tundides aitab Herle igapäevamured selja taha jätta ning enese sisse vaadates oma keha ja vaimu tasakaalustada. Palju pannakse rõhku hingamisele ning järk-järgult joogapoosides sügavuse ja stabiilsuse otsimisele. 

herle

Üldfüüsilise ettevalmistuse treening, mille peamiseks eesmärgiks on arendada jõudu.  Seda nii oma keha raskusega treenides kui ka jõusaali vahendeid kasutades. ÜKE treeningud toimuvad N kell 17.30. 

ÜKE treeninguid viib läbi Krete Junson. Krete on mitmekülgse taustaga treener, kellele meeldib aidata inimestel füüsilist vormi nende igapäevategemisteks parimas vormis hoida. Olgu selleks mõne spordiala harrastamine, seljavalu vabalt kontoritöö tegemine või pikalt jalgadel olemine – ÜKE treening tuleb kõigile kasuks. 

krete

Pilatese treeningud toimuvad teisipäeva hommikuti kell 08.30. 

Pilates parandab nii lihasjõudu, painduvust kui ka koordinatsiooni. Matipilatese repertuaaris on 34 harjutust, mille originaalversiooni sooritamine nõuab küllaltki tugevat ja painduvat keha. 

Treener Triin õpetab oma tundides alati harjutusi kihiti, alustades kergema versiooniga ja liikudes järjest raskema suunas. Iga treenitav saab ise valida, milline harjutuse versioon on temale sobilik. Pilatese tundi on oodatud igast soost, igasuguse kehaehituse, füüsilise vormi ja mõtteviisiga inimene. 

Triin Nõmmistu

Toetajad

Scroll to Top