Teenused

Keri paremale, et näha kõiki teenuseid ➝

Mis saaks olla parem, kui sportlik sünnipäev koos batuutide, liiva, ronimisseina ja pallisaalidega. NET Spordihallis on võimalik valida 1 spordiala või teha ühel peol kõiki meie majas pakutavaid spordialasid. Lisaks on meil eraldi kohvikuruum toitlustuse jaoks. Selleks, et pidustus saaks õigel päeval toimuda, võta meiega ühendust ja broneerime sobiva kuupäeva varakult.

Töökaaslastega treenimine ja erinevatel aladel mõõtu võtmine aitab töömõtetest pead puhata (eks ikka selleks, et hiljem veelgi produktiivsemalt tööd teha). Lõbusad koosviibimised on NET Spordihalli igapäevane elu, seega tulge ja avastage ise, kui mõnus on sportida! Lisaks spordile saab  meie saunades lõõgastuda, VIP lounges segamatult tähtsamaid kohtumisi pidada ja privaatselt auru- ja leilisauna nautida. Meie koostööpartneritelt saab tellida ka Tartu parima toitlustuse ja meelepäraseid jooke.

Vajad nõu treeningutega alustamisel või hoopis abi toitumisharjumuste parandamisel? NET Spordihallist saad abi! Võta meiega ühendust ning suuname sind oma ala spetsialistide poole. Treeningalane või toitumisnõustamine on hea algus parema ja tervislikuma eluviisi poole pürgimisel.

NET Spordihallis on võimalik treenida koos oma isikliku personaaltreeneriga või kui sul teda veel ei ole, siis leiame sulle sobiva treeneri! Meie mitmekülgsed treeningsaalid võimaldavad personaaltreeninguid väga erinevate soovidega inimestele.

Soovid korraldada seltskonnale õpetlikku õhtupoolikut või pakkuda töökaaslastele harivat seminari? Meie juures saavad sinu ideed teoks! NET Spordihallis on olemas hubased ruumid, kus läbi viia koolitusi ja seminare. Samuti teeme koostööd laialdase kogemusega koolitajatega, kes treeningu, toitumise ja tervise teemadel rõõmuga teadmisi jagavad. 

NET Spordihallis tegutseb pikaajalise kogemusega füsioterapeut, kes pakub teenuseid oma spetsiaalses kabinetis II korrusel.  

Lisainfo peatselt! 

Toetajad

Scroll to Top