Padel

NET spordihallis  on 5 padeli väljakut. Võimalik broneerida väljakuid ühekaupa või korraga, pidada sportlikke sünnipäevasid või korraldada turniire.

Padel on ülimalt  lihtne ja meeleolukas reketispordiala, mis sobib absoluutselt igas vanuses inimestele. Padeli mängurõõmu nautimiseks ei ole vaja eelnevat kogemust, vaid kõigest head tuju ning meeldivaid mängukaaslasi. Padelit mängitakse neljakesi, ehk kaks mängijat kahe vastu. Seetõttu on padel vahva seltskondlik ajaveetmisviis, mis iga proovija jaoks ülimalt kaasahaaravaks muutub.

Padeli lihtsusele lihtsusele aitab kaasa kohustus lüüa serv põrkest ja puusast madalamalt ehk altkätt, vastupidiselt tennisele. Padeli mängimiseks on vaja padeli reketit ning palle. Mõlemaid saab NET Spordihallist rentida või osta. Padeli reket on lühike ja kerge ning erineb tugevalt tennise või sulgpallireketist. Padeli pallid aga näevad välja samasugused kui tennisepallid, kuid sisaldavad vähem rõhku ning seetõttu ei põrka nii intensiivselt. Padeli mänguväljakul võib kasutada seinapõrkeid, mis võivad mängu palju elevust luua. Mängijatele on soovitatav kanda saalijalatseid (soovituslikult padeli- või tennisejalatseid), et oleks võimalikult hea haarduvus padelile omapärasel kunstmurukattega väljakul.

Padeli täpsemad reeglid leiad Eesti Padeli Liidu kodulehelt –  https://www.padel.ee/reeglid

PADELI VÄLJAKU RENDI HINNAKIRI

Kellaaeg Väljaku hind (eur/h)
8.00-14.00 30€
14.00-17.00 35€
17.00-22.30 45€

Toetajad

Scroll to Top