NET Spordihall

 

Hoone on kavandatud peamiselt ranna- ja reketialade harrastamiseks, pakkudes tegutsemisrõõmu sulgpalli, võrkpalli, rannavõrkpalli, rannatennise ning padeli austajatele. Meil on rõõm olla Lõuna-Eesti esimene padeli väljakute pakkuja ning suurim rannahall Eestis.

Padeli kõrval kogub üha suuremat populaarsust ka ronimine. NET spordihallis saab end proovile panna 15 meetri kõrgusel ronimisseinal.

 

Meie ruumid võimaldavad nii iseseisvaid kui ka personaalse nõustamisega treeninguid kaasaegses jõusaalis ning jooga või muude matitreeningute tarbeks on loodud hubane  stuudiotüüpi treeningsaal. 

Mitmekülgse spordihoone kavandamisel on mõeldud nii ruumide funktsionaalsusele kui ka keskkonna säästmisele. 

Meie maja on ehitatud energiasäästlikult ning tulevikule mõeldes on meil katusel ka oma päikesepaneelid ning loodud rohealad maja ümber.

 

 

 

NET Spordihallis Olemas on ka puhkeruum, kus saab aega parajaks teha oma treeningus olijat või treeningut oodates.

Olemas on ka kohvikuala, kus pakutakse tervislikku vahepala.

Lisaks on kompleksis eraldi broneerimisvõimalusega saunaala, kus on võimalik lisaks sportimisele korraldada ka sünnipäevi, firmaüritusi või muid koosviibimisi.

 

 

Sporditegevuste lai valik ning innustav kaasaegne keskkond teevad NET Spordihallist kindlasti populaarse sihtkoha neile, kes soovivad end heas füüsilises vormis hoida, isiklikke sooritusi parandada või uusi põnevaid spordialasid proovida. 

Siit leiavad tegevust nii lapsed, noored kui täiskasvanud, saalide varustus ja tehniline ülesehitus on sobiv nii harrastus- kui profisportlastele.

Kohtumiseni NET Spordihallis!

Meeskond

Herle
Laidvee

juhataja

Krete
Junson

spordijuht

Arvi
Suurpere

haldusjuht

Tule tööle!

Me väärtustame häid töösuhteid ja meeskonna heaolu. Pakume oma töötajatele konkurentsivõimelist tasu, tööalaseid arenguvõimalusi, head töökeskkonda ja võimalust osaleda spordi arendamises

Ei leidnud sobivat tööpostitsiooni?

Palun saada meile oma CV aadressil info@netsport.ee või läbi alloleva kontaktivormi.

Hetkel otsime:

Ootame meie kollektiivi usinat füsioterapeuti, kel võimalik spetsiaalselt füsioteraapiaks ehitatud kabineti rentida. Lisainfo meili teel info@netsport.ee

Tahad tulla NET Spordihalli treeneriks. Võta meiega ühendust ja paku ennast välja!

Otsime ronimisentusiasti, kes NET Spordihalli ronimisseinal uutele huvilistele näpunäiteid jagaks. Tunned, et see töö sobiks sulle? Anna endast märku!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Drag and drop files here or
Max File Size: 20 MB

Toetajad

Scroll to Top