Ronimistreeningud NET Spordihallis

Ronimine on vaheldusrikas ning põnev kogu keha treening, kuid paljudest muudest treeningliikidest võrratult huvitavam. Pole oluline, kas oled noor või vana, supervormis või mitte, algaja või juba kogenud ronija – NET Spordihalli ronimisseina leiad tipptasemel tingimused ronimisharrastusega tegelemiseks.

Treeneriga treening aitab kiiremini areneda

Ronimistreeninguid viib NET Spordihallis läbi Priit Bakhoff, kes on läbinud ronimistreeneri EKR3 tasemekoolitused ning õpib ja täiendab ennast igapäevaselt Tartu Rakenduslikus Kolledžis aktiivtegevuste instruktori erialal.

Teisipäeviti kell 17.00-18.00. Esimene proovitreening tasuta! 

1x treening 15€, 4x treeningtasu 40€ (sisaldab varustust). 

Teisipäeviti kell 18.15-19.45. Esimene proovitreening 5€. 

1x treening 15€, 4x treeningtasu 50€ (sisaldab varustust). 

Ronimistreeningutel osalemiseks on vajalik treeningpääse, mille leiad ostukeskkonnast treeningute alt. Enne pääsme soetamist on kliendiks registreerimine kohustuslik! 

NET Spordihallis on kaks erinevat ala ning treeningutes harjutatakse nii boulderingi kui köieronimist.

Meie kõrgel seinal saab ronida iseseisvalt ilma varasema kogemuseta. Ronija julgestusvöö on kinnitatud isejulgestusseadmete külge, mis alla kukkudes laseb ronija aeglaselt põrandale.
Seda ronimisstiili nimetatakse boulderdamiseks ning ohutust tagavad laiad julgestusmatid.

Kas tuled esimest korda ronima?

Kui jah, siis veab Sul – Sind ootab ees nii palju uut ja huvitavat! Ronimine on superpõnev tegevus, millest on lihtne sõltuvusse sattuda. 

See spordiala, mida veel kümme aastat tagasi peeti hulljulgete adrenaliinisõltlaste pärusmaaks, on tänu turvalistele ronimissaalidele muutunud igapäevaseks harrastuseks väga erineva sportliku tausta ning ettevalmistusega inimestele. 

Sul pole tarvis mingeid eeldusi, oskusi või eelteadmisi, pane vaid selga mugavad ning sportlikud riided ja tule kohale. Ronimisest võib vabalt saada sinu uus lemmikhobi!

Meil on tavaks öelda: “Igaüks peab ronimist vähemalt korra kogema, sest see on elumuutev kogemus. Kuid ära usu meie sõnu, vaid tule kohale ja veendu ise!”

Tule koos perega! 

Ronimine on jõukohane ja huvitav tegevus tervele perele ning kindel viis oma laste silmis plusspunktide teenimiseks.  Tule perega ronima ja võime garanteerida, et sellest perekondlikust ajaviitest satuvad vaimustusse nii lapsed kui ka täiskasvanud! Kuni 14-aastastele lastele kehtivad ka sooduspääsmed. 

Toetajad

Scroll to Top