Sulgpall

NET Spordihallis on loodud suurepärased tingimused sulgpalli mängimiseks. Neli spetsiaalset sulgpalliväljakut tagavad nauditava mänguelamuse nii lastele kui täiskasvanutele.

Sulgpall on populaarne reketispordiala, mis sobib absoluutselt igas vanuses harrastajatele. Võib mängida nii paaris- kui üksikmängu, ehk mängimiseks on vaja minimaalselt 2 inimest. Sulgpall on kaasahaarav mäng, mis arendab reaktsiooni ja kiirust ning hoiab seeläbi heas füüsilises vormis kõik selle mängu harrastajaid. Seega mängi sulgpalli ja püsi kaua noor!  

Meie sulgpallisaal on kõrgete lagedega ja kaasaja nõuetele vastava valgustusega. Aluspõrandaks on kummipuksidel puitpõrand, mis on kaetud spetsiaalse Taraflex  7 mm PVC kattega. NET spordihallis on mugav tribüün treeningute ja võistluste jälgimiseks, riietusruumid sauna kasutamise võimalusega ja hubane lasteala.

Väljakute operaator Sulgpallihall OÜ tegeleb harrastajatele väljakute rentimise, treeningute läbiviimise ning võistluste organiseerimisega. Lastetreeningute läbiviimiseks on sõlmitud koostööleping Sulgpalliklubiga Triiton, kes korraldab treeninguid 4-18 aastastele poistele ja tüdrukutele.

Reketeid ja palle on võimalik kasutada tasuta!

Täpsema informatsiooni saamiseks kirjuta info@sulgpallihall.ee või helista telefonil 5061373

Sulgpalli täpsemad reeglid leiad Eesti Sulgpalliliidu kodulehelt – https://badminton.ee/mangi-sulgpalli/miks-sulgpall/ 

Toetajad

Scroll to Top