Laste sünnipäev

Mis saaks olla parem, kui sportlik sünnipäev koos batuutide, liiva, ronimisseina ja pallisaalidega. NET Spordihallis on võimalik valida 1 spordiala või teha ühel peol kõiki meie majas pakutavaid spordialasid. Lisaks on meil eraldi kohvikuruum toitlustuse jaoks. Selleks, et pidustus saaks õigel päeval toimuda, võta meiega ühendust ja broneerime sobiva kuupäeva varakult.

Paketid ja hinnad

  •  Liivaväljakutel sportmängud koos treeneriga – kuni 3 tunnise peo käigus hoiab treener lapsed tegevuses ning tagab hea tuju ja kõigi laste kaasatuse. Sportimise peale on planeeritud  2h ning peo viimases osas suunatakse pidulised hubasesse toitlustusruumi, kuhu saab ette valmistada toitlustuse ja pidada pidulik koogisöömine. Kuni 20 lapse puhul paketi hind 300€. 
  •  Multispordi sünnipäev – ühe peo käigus mängitakse padelit, ronitakse ronimisseinal ning lustitakse liivaväljakutel. Iga spordiala peale arvestatakse umbes 1 tund ning spordialade vahel saab II toitlustusalal suupisteid tarbida. Toitlustuse osas saame soovi korral aidata. Samuti on soovi korral sünnipäeva tegevustel abiks treener. Paketi hind sõltub laste ja kasutatavate väljakute arvust, kuid minimaalselt 300€. 
  • Ronimise sünnipäev- meie majas on ainulaadne bouldering ja isejulgestusseadmetega kõrge ronimissein, millel saavad ronida nii pere kõige pisemad kui ka täiskasvanud. Treeneri juhendamisel tehakse erinevaid harjutusi ja mänge ning vallutatakse NET Spordihalli kõrgeimad tipud. Paketti kuulub ka toitlustusruumi kasutus 1h. Max osalejate arv 20. Paketi hind 2h ronimist ja selle ajal toitlustusruumi kasutus 270€. 

Toitlustusruumi kasutamisel palume arvestada, et ruumi kasutusaeg ei ole kogu sünnipäeva kestvuse jooksul. Ruumis on olemas kooginoad, vaasid ja kannud. Suurema seltskonna jaoks noad-kahvlid ja toidunõud tuleks sünnipäevalistel ise organiseerida. Soovi korral aitame toitlustuse pakkumisega (lisatasu eest). Samuti on võimalik rentida kohvimasin 30€ eest (kohvioad ja piim hinnas). 

Kirjuta meile!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top