Ronimisseiklus ootab sind!

Ronimine on vaheldusrikas ning põnev kogu keha treening, kuid paljudest muudest treeningliikidest võrratult huvitavam. Pole oluline, kas oled noor või vana, supervormis või mitte, algaja või juba kogenud ronija – Ronimisministeeriumist leiad tipptasemel tingimused ronimisharrastusega tegelemiseks.

Kas tuled esimest korda ronima?

Kui jah, siis veab Sul – Sind ootab ees nii palju uut ja huvitavat! Ronimine on superpõnev tegevus, millest on lihtne sõltuvusse sattuda. 

See spordiala, mida veel kümme aastat tagasi peeti hulljulgete adrenaliinisõltlaste pärusmaaks, on tänu turvalistele ronimissaalidele muutunud igapäevaseks harrastuseks väga erineva sportliku tausta ning ettevalmistusega inimestele. 

Sul pole tarvis mingeid eeldusi, oskusi või eelteadmisi, pane vaid selga mugavad ning sportlikud riided ja tule kohale. Ronimisest võib vabalt saada sinu uus lemmikhobi!

Meil on tavaks öelda: “Igaüks peab ronimist vähemalt korra kogema, sest see on elumuutev kogemus. Kuid ära usu meie sõnu, vaid tule kohale ja veendu ise!”

Tule koos perega! 

Kas tahad oma lastele tõeliselt muljet avaldada? Tule perega ronima ja võime garanteerida, et sellest perekondlikust ajaviitest satuvad vaimustusse nii lapsed kui ka täiskasvanud!

Ronimine on jõukohane ja huvitav tegevus tervele perele ning kindel viis oma laste silmis plusspunktide teenimiseks.

Ronimisministeerium NET Spordihallis

Meie juurest leiad erineva keerukusastmega ronimisradu igale tasemele ning tänu pidevale uuendamisele pakuvad rajad väljakutseid kuust kuusse ning aastast aastasse!

Kuigi hea sõbraga on kindlasti toredam jagada kogemust, meie juurde võid tulla üksi ja ilma varasema kogemuseta ning garanteerime, et saad iseseisvalt hakkama juba esimesel korral.

NET Spordihallis on meil kaks erinevat ala:.

Meie kõrgel seinal saab ronida iseseisvalt ilma varasema kogemuseta. Ronija julgestusvöö on kinnitatud isejulgestusseadmete külge, mis alla kukkudes laseb ronija aeglaselt põrandale.
Seda ronimisstiili nimetatakse boulderdamiseks ning ohutust tagavad laiad julgestusmatid.

Treeneriga treening aitab kiiremini areneda

Ronimisega võib vabalt iseseisvalt algust teha ning katse-eksituse meetodil tehnikat omandada. Aga kõik sujub palju lihtsamalt treeneri juhendamisel. 

Ronimine pole tuumateadus, aga mõnede nippide ja nõksude teadmine muudab selle veelgi nauditavamaks.

Lisainfo treeningute kohta leiad Ronimisministeeriumi Facebook leheküljelt.

Toetajad

Scroll to Top